zdjecie

BAWARIA MOTORS GDAŃSK SPOSOREM LOTOS PKH GDAŃSK

BAWARIA MOTORS GDAŃSK ZOSTAŁA PARTNEREM DRUŻYNY HOKEJOWEJ PKH LOTOS GDAŃSK.

Z jednej strony hokej, który jest jedną z najszybszych gier zespołowych na świecie, która kojarzy się z dynamizmem, siłą oraz szybkością.

Z drugiej samochody marki BMW- wyróżniające się wyjątkowym deasignem, nowoczesnością oraz możliwościami osiągania niewiarygodnych prędkości.

Każdy gracz cechuję się również niezwykle silnym charakterem. Tymi cechami wyróżniają się także samochody marki BMW, szczególnie te z serii M. Ta wyjątkowa współpraca ma pokreślić unikalność samochodów marki BMW i ich sportowego ducha.

Klub hokejowy to nie tylko sportowe emocje, to również miejsce do nawiązania nowych relacji biznesowych spośród firm wpierających drużynę oraz tworzących Klub Biznesu, do którego należy również Bawaria Motors Gdańsk.

W związku ze współpracą logo BMW Bawaria Motors pojawia się między innymi na bluzach meczowych oraz odzieży klubowej drużyny. Kapitan Zespołu Jan Steber jest również zawodnikiem Bawarii Motors. W ramach współpracy odbywają się również mecze dedykowane. W ramach jednego z takich spotkań dla wszystkich sympatyków motoryzacji jak i hokeja została przygotowana wyjątkowa okazja, gdzie to na taflę lodowiska wjechało nowe BMW serii 1.

Współpraca o takim sportowym charakterze daje wiele możliwości!

Z naszej strony życzymy naszej gdańskiej drużynie  jak najwyższego miejsca w Polskiej Lidze Hokeja.

 

 

 

Aktualności.